Hakkımızda | LimonOTO
Bizi Tanıyın
LimonOTO, müşterilerine en doğru ve en hızlı şekilde hizmet verebilmek adına sistemini oluşturmuş olup, alanında uzman ekibi ile çözüm odaklı çalışmayı prensip edinmiştir.
350+
marka
120 000+
orjinal yedek parça
5 000+
aktif müşteri

Hakkımızda

LimonOTO Otomotiv Yedek Parça İthalat ve İhracat Ltd. Şti. E-Ticaret / Yedek Parça sektöründeki eksiklikleri ve her türlü ihtiyaca cevap verebilmek adına alanında uzman üç girişimci tarafından 2019 yılında kurulmuştur.
LimonOTO, müşterilerine en doğru ve en hızlı şekilde hizmet verebilmek adına sistemini oluşturmuş olup, alanında uzman ekibi ile çözüm odaklı çalışmayı prensip edinmiştir. Yurtiçi ve Yurtdışı tüm gelişmeleri ve yenilikleri yakından takip eden ekibimiz, yedek parça konusunda müşterilerimize en doğru hizmeti vermek adına, kendi alanlarında her konuda eğitilmekte ve bilgilerini yenilemektedirler.
LimonOTO.com’un bir diğer kuruluş amacı da e-ticaret sektörüne giriş yapmak için istekli ancak henüz bu girişimini gerçekleştirememiş yerel yedek parça satışı yapan esnaflarımızın, sektöre giriş yaparak müşterilerimiz ile buluşmasını ve müşterimizin her zaman en doğru ve avantajlı fiyatla yedek parça tedariğini sağlamasıdır.
LimonOTO.com olarak her zaman yeniliklere ve gelişime açık olan uzman ve çözüm odaklı ekibimiz ile tüm Türkiye’ye hizmet vermekten onur duymaktayız.

BİZİM HAKKIMIZDA GÖRÜŞLER